Kontakt

Dołącz Do Nas

Zespół

Spektakle

O Nas

Strona Główna

Logo teatru oddzielnego. Grupa teatralna- Teatr Oddzielny Jaworzno.

Kontakt z nami

Nasi aktorzy

Dołącz do naszej grupy teatralnej - Teatr Oddzielny - aktorzy na scenie

Teatr Oddzielny jest jedną z czołowych amatorskich grup teatralnych w Jaworznie.

Założona w 2015 roku grupa oferuje swoim członkom możliwość uczestnictwa w szerokiej gamie ofert teatralnych - musicali, fars i dramatów.

 

Tylko u nas będziesz miał szansę zaistnieć w autorskich spektaklach, nigdzie nie grywanych i nie kopiowanych. Są to spektakle muzyczne, zatem masz szansę nie tylko nauczyć się aktorstwa, ale i dobrego wokalu. Jeżeli tylko kochasz teatr, chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami na temat świata i ludzi, masz swobodę scenicznej interpretacji i niezłą dykcję, to czekamy na Ciebie.

 

Możesz dostać wiele ról zarówno na scenie, jak i za kulisami. Członkowie Teatru Oddzielnego mogą doświadczać wszystkich aspektów teatru i doskonalić swoje rzemiosło poprzez warsztaty, a także praktyczne role, takie jak aktorstwo, reżyseria, scenografia, oświetlenie, operacja dźwiękowa, zarządzanie sceniczne, kostiumy i podpowiedzi.

 

Udział w Teatrze Oddzielnym daje członkom możliwość wypróbowania swoich umiejętności w działaniu lub reżyserii. Może pewnego dnia pokierujesz własną produkcją?

 

Zaangażowanie się w naszą grupę teatralną zapewnia ogromne możliwości poznawania nowych ludzi i uczestniczenia w tworzeniu najstarszej formy działalności artystycznej, jaką jest teatr.

 

Aby przystąpić do Teatru Oddzielnego skontaktuj się z naszym działem rekrutacyjnym.

Dołącz do naszego zespołu

© 2023 TEATR ODDZIELNY

Projekt i wykonanie - Rafał Jedlecki

TELEFON KONTAKTOWY

+48 533 228 530

Teatr Oddzielny Jaworzno - Zaskakujemy!


SCENA GŁÓWNA

Jaworzno, ul. Inwalidów Wojennych 2